בלוג המידע של פרוסייטס

מאמרים בנושאים מגוונים

ארון כניסה בהתאמה אישית

כמו שכל בית צריך מרפסת בכל בית ראוי שיהיה ארון כניסה

ארון כניסה הוא חלק בלתי נפרד באזור הכניסה של כל בית או משרד. במקרים מסוימים ארון כניסה משמש כפריט עיצוב הכניסה שבו מציבים קישוטים שונים, ספרים, תמונות, צנצנות ו/או תעודות וגביעים. הכל תלוי במקום שאליו נכנסים.

ארון כניסה לבגדים

ארון כניסה הוא חלק בלתי נפרד באזור הכניסה של כל בית או משרד

במקרים מסוימים ארון כניסה משמש כפריט עיצוב הכניסה שבו מציבים קישוטים שונים, ספרים, תמונות, צנצנות ו/או תעודות וגביעים. הכל תלוי במקום שאליו נכנסים. בכניסה ללובי של משרדים רבים או בצמוד לחדר המתנה ניצב ברוב המקרים ארון כניסה אשר מהווה גם מקום תצוגה אך גם לאחסון מיני פרסומים.

אין חוקיות לארון כניסה והוא יכול לנוע בין ארון אחסון עם דלתות ועד מספר מדפים פתוחים המצויים בצמוד לדלת הכניסה. לעיתים ישמש ארון כניסה לתליית מעילים ואחסון נעליים. לעיתים אף יוכנסו בו אביזרי ספורט או כדורים בהם משתמשים בני הבית רק בהיותם מחוץ לבית. לעומת זאת מעצבי פנים רבים מוסיפים ארון כניסה כחלק מעיצוב חלל הכניסה.

ארון זה יכול להוות לעיתים מחיצה דקורטיבית בין אזור הדלת לאזור הסלון, מטבח או חדר ההמתנה. גם בדירות, בתים ומשרדים שהושקעו בהם תשומת לב ועמל רב בעיצוב הפנים. השימוש היומיומי יכול לעורר לעיתים את הצורך בתוספת של ארון כניסה. ארון כניסה מותאם לצרכים ספציפיים וכמובן שיש להתאים אותו לעיצוב הקיים בחלל.

אנו רוצים להמליץ לכם על נגריית אהרון כהן שמתמחה בתכנון, עיצוב וייצור של פריטי ריהוט ובכלל זה ארון כניסה בהתאמה לדרישות לקוח. מתוך גישה ייחודית ואהבה של עבודת הנגרות, אהרון כהן מספק לכם שירות של נגר אומן שכולו מכוון למימוש ויישום הצרכים של כל לקוח.

ארון כניסה עם מדף תצוגה

קצת ממה שאהרון הנגר מספר על עצמו ועל הנגריה בניהולו

 שירותי נגרות בהתאמה אישית

שמי אהרון כהן וכיום הנגרייה מנוהלת על ידי. זכרונות הילדות שלי שזורים בהווית הנגריה, ריחות העץ, אווירת היצירה, ההשקעה, וההקפדה על כל הפרטים בתהליכי העבודה בנגרייה. חוויות ילדות עטופות בריחות המיוחדים של עץ ועבודה בעץ הם שהביאו אותי לאחר שנים לשוב, לעבוד ולנהל את הנגרייה.

מתוך כך אני נותן חשיבות מיוחדת ליחסי עם הלקוחות ומקפיד על שקיפות בתחום החומרים והמחירים וכמובן מתן שירות לשביעות רצונם המלא של לקוחותי.

נגריית אהרון כהן

הייחוד שלנו הוא תכנון, עיצוב וייצור פריטי ריהוט מותאמים אישית נגרייה ארון כהן מתמחה במתן שירותי נגרות מותאמים באופן אישי לכל לקוח. בראש סדר העדיפויות שלנו נמצאת תודעת השירות, אותה צברנו כחלק מהמוניטין של הנגרייה ביותר מ-40 שנה של פעילות. מתן שירותי נגרות בהתאמה לדרישות הייחודיות, של לקוחותינו הרבים. ביניהם גם מעצבי פנים בתחום הדיור הפרטי ועיצוב פנים למשרדים.

אנו ערוכים לתת מענה ופתרונות מיוחדים (מותאמים ללקוח), מבלי לוותר על איכות ודיוק בכל שלבי העבודה. החל בשלב המידות והתכנון ועד לשלב ההתקנה הסופי. כמו כן אנו מחויבים לשמירה על איכות החומרים איתם אנו עובדים.

ארון כניסה הוא דוגמא טובה לצורך בביצוע התאמה מדויקת לחלל של כל לקוח ולקוח. אנו ערוכים לתכנן ולייצר עבורכם ארון כניסה בדיוק על פי בחירתכם והחלל בו הוא אמור להיות מוצב. ניתן לבחור גם בארון כניסה צף או מזנון צף לכניסה או יחידת מדפים ועוד.

ארון כניסה בהזמנה אישית